Massey Ferguson – kombajny

Massey Ferguson Activa

Vlastnosti

Univerzální kombajn MF ACTIVA překvapuje bezkonkurenční efektivitou a nízkými provozními náklady. Tyto typy jsou zaměřeny na vlastníky a vedoucí malých až středně velkých farem v zemědělských oblastech. Se svou bohatou výbavou je MF ACTIVA vysoce výkonný stroj s komfortní obsluhou. Jeho moderní, jednoduchá technologie umožňuje nákladově efektivní a flexibilní sklizeň, čímž MF ACTIVA přináší vždy užitek.

TYP VÝKON K MOTOR/ZDVIHOVÝ OBJEM SEPARACE ZÁSOBNÍK ZRNA L
MF 7240 176 Iveco NEF 6 vál./6,7 l 5 vytřásadel 5200
MF 7244 209 Agco Power 6 vál./
SCR /6,6 l
5 vytřásadel 6500

Massey Ferguson Beta

Vlastnosti

Díky nízkým provozním nákladům, nízké spotřebě paliva a snadné údržbě, jsou kombajny řady MF BETA a MF BETA ParaLevel ideální pro střední a velké farmy.

Tyto kombajny disponují funkčním a praktickým designem a kombinací moderních technologií a ověřené výbavy, které se na poli, kdy Vás tlačí čas, snadno ovládají a zaručují nejvyšší užitek.

V našem kombajnovém centru v italském Breganze jsou vyráběny kombajny s nejvyššími standardy řady BETA, které byly vyvinuty pro maximální odolnost a dlouhou životnost.

TYP VÝKON K MOTOR/ZDVIHOVÝ OBJEM SEPARACE ZÁSOBNÍK ZRNA L
MF 7360 276 Agco Power 6 vál. SCR /7,4 l 5 vytřásadel 9000
MF 7370 360 Agco Power 6 vál. SCR /8,4 l 6 vytřásadel 9000

 

Massey Ferguson Activa S

Vlastnosti

Ideální řešení pro smíšené farmy: řada ACTIVA S série nabízí nekompromisní výbavu a stejně tak ve své třídě i vysoký stupeň ovládání a jízdní komfort.

Typy MF Activa S jsou opravdu všestranné a jsou doma na všech farmách se změnou osevních plodin. 5-ti vytřásadlové MF 7345S a 6-ti vytřásadlové MF 7347S oslňují vysokou kvalitou práce a průchodností v obtížných podmínkách. V obou typech je vylepšený SCR motor AGCO SISU POWER, a mohou být dodány se slavnou MF PowerFlow žací lištou. Ale jde to ještě pružněji. V závislosti na podmínkách mlácení v dané oblasti – sucho nebo vlhko – může se objednat ACTIVA S ve dvou verzích: buď s konvenčním šikmým dopravníkem a jednoduchým košem pod mlátícím bubnem, nebo s přídavnou separační kombinací rotačního separátoru „Multi Crop Separator“ a podávacího válce
„Power Feed Roller „.

Interiér kabiny je komfortně vybaven pro pohodlí seřiditelným vzduchem odpruženým sedadlem řidiče, loketní opěrkou s ovládacími prvky integrovanou do konstrukce sedadla. 8600 litrový zásobník zrna s elektronicky sklopným víkem zásobníku zrna prodlužuje provozní dobu mezi vyprazdňováním. Celkově lze říci, zažijete s MF ACTIVA S při sklizni krajně flexibilní a bezpečnou investici.

TYP VÝKON K MOTOR/ZDVIHOVÝ OBJEM SEPARACE ZÁSOBNÍK ZRNA L
MF 7345 S 243 Agco Power 6 Zyl. SCR /6,6 l 5 vytřásadel 8600
MF 7347 S 276 Agco Power 6 Zyl. SCR /7,4 l 6 vytřásadel 8600

Massey Ferguson IDEAL

Vlastnosti

Zaisťuje najvyššie nároky poľnohospodárov a službárov po celom svete a prináša najvyššiu úroveň efektivity pre stály rast.

Nový kombajn IDEAL spoločnosti Massey Ferguson je najmodernejším strojom, ktorý ponúka veľkým poľnohospodárskym podnikom a farmárom rad inovatívnych a časovo úsporných funkcií. Dizajn a konštrukcia sú založené na požiadavkách a spätnej väzbe od poľnohospodárov a obslúh z celého sveta.

Elegantný dizajn tohto stroja, v kombinácii s najmodernejšou technológiou, maximalizuje užívateľskú prívetivosť pri všetkých podmienkach zberu, uľahčuje prácu pbsluhy a zároveň optimalizuje efektivitu a výkonnosť kombajnu.