Secí stroje do mulče

Zobrazeny 4 výsledky

 • Zástupný symbol

  Radličkový secí stroj TS

  Kverneland se rozhodl představit nový radličkový secí stroj Tine Seeder
  (dále jen TS) na nadcházející výstavě zemědělské techniky SIMA v Paříži. Při zachování principu jednoduchosti nový TS EVO přichází s navýšením objemu zásobníku na  1200 l / 1700 l nebo 2200 I a záběry od 4 do 6m. Vždy s možností volby meziřádkové vzdálenosti 12,5 nebo 15 cm.

 • Zástupný symbol

  Secí stroj U-drill

  Kverneland U-drill je  secí stroj pro přípravu půdy a setí při jedné operaci. Modulární konstrukce zaručuje univerzální použití v rozličných podmínkách. Velký zásobník na osivo, elektricky hnaná dvě výsevní ústrojí, nové secí botky CD se dvěma ocelovými disky, samostatně ovládané pracovní sekce či kompletní automatika na souvrati –  vše z kabiny traktoru. To jsou jen některé základní přednosti tohoto secího stroje, který je plně ISO-Bus kompatibilní a umožňuje využití systému Geo control pro precizní zasetí.

 • Zástupný symbol

  Univerzální secí stroj MSC

  Secí stroj ACCORD  MSC je kompaktní secí stroj s integrovanou diskovou sekcí na přípravu půdy. Zaručuje precizní zasetí veškerých plodin díky centrálnímu výsevnímu ústrojí  pro výsevky od 1,8 do 380 kg/ha. Přední a zadní pneumatikový pěch udržují zpracování půdy na přesně nastavené hloubce, která není tedy ovlivňována terénními nerovnostmi ani vychýlením závěsu traktoru.

 • Zástupný symbol

  Velkozáběrový secí stroj DG

  Tažený pneumatický secí stroj Accord DG má dvojité centrální výsevné ústrojí pro výsevky od 2 kg/ha do 380 kg/ha. Agregace do spodních ramen hydrauliky traktoru. Hydraulický pohon ventilátoru. Obsah zásobníku 6 000 l s plnící výškou 2800 mm. Centrální hydraulické nastavení nosníku botek. Kotoučové botky CX – ULTRA s maximálním přítlakem 80 kg na jednu botku. 96 ks botek pro  pracovní záběr 12 m – rozteč mezi botkami 125 mm.